Regulamin Apartamentu Green Lemone - warunki rezerwacji i pobytu

1. Rezerwacji można dokonać poprzez e-mail, lub telefonicznie.
2. Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20% kwoty należnej za całość pobytu w wybranym terminie. Po wpłaceniu zaliczki rezerwacyjnej otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.
3. Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Na 14 dni przed przyjazdem, istnieje jedynie możliwość zmiany terminu pobytu, pod warunkiem, że dany termin będzie wolny. Pozostałą kwotę za pobyt można uregulować przed przyjazdem poprzez wpłatę na konto bankowe.
4. Właściciel zastrzega sobie prawo do pobrania na czas pobytu kaucji zwrotnej, w wysokości ceny za jeden dzień pobytu, w celu pokrycia kosztów usunięcia ewentualnych szkód powstałych z winy klienta. Po bezszkodowym pobycie kaucja zostanie w całości zwrócona.
5. Klient jest zobowiązany do natychmiastowego powiadomienia osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy o ewentualnych uszkodzeniach, lub brakach zastanych w apartamencie, jak również o szkodach powstałych z winy klienta.
6. Apartament jest dostępny od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. W celu zmiany tych terminów należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy, przy czym przekazanie apartamentu we wcześniejszych, lub opuszczenie go w późniejszych godzinach może okazać się nie możliwe. W wypadku, gdy przyjazd miałby nastąpić po godzinie 20.00, prosimy o uprzedzenie o tym fakcie.
7. Na dzień przed końcem pobytu, prosimy o powiadomienie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy, o zamierzonej godzinie wyjazdu. Przy wyjeździe należy usunąć wszelkie odpadki, umyć naczynia, itp. Po bezszkodowym pobycie i oddaniu kompletu kluczy otrzymanych na początku pobytu zostanie zwrócona kaucja.